iBard24 - najtańsza archiwizacja danych      Usługa iBard24 to jedno z najciekawszych rozwiązań do backupu danych dla małych i średnich przedsiębiorstw.

      W porównaniu do swoich konkurentów, iBard24 jako jedyny w swojej ofercie posiada rozwiązanie dostępne nie tylko w modelu cloud computing, ale także jako opcję zabezpieczania danych w sieci lokalnej.
– Ciekawie przedstawia się oferta iBard24, która oprócz tradycyjnego modelu kopii za pomocą aplikacji, posiada także backup do serwera w sieci lokalnej.(…) Oprogramowanie związane z tą usługą potrafi wykonać backup baz danych MS SQL – pisze w raporcie Computerworld TOP 200 Marcin Marciniak, autor analizy i dziennikarz współpracujący z magazynem Computerworld.
iBard24 Backup Online to profesjonalna usługa dedykowana małym i średnim przedsiębiorcom szukającym niezawodnego rozwiązania do zabezpieczenia swoich danych. Pozwala przeprowadzić backup i archiwizację cennych plików pochodzących m.in. z systemów do zarządzania firmą, archiwum poczty czy komputerów pracowników. Dane przechowywane są na bezpiecznych serwerach Comarch Data Center, a dostęp do nich możliwy jest z dowolnego komputera podłączonego do Internetu. Obok najważniejszej funkcji backupu danych, program umożliwia tworzenie i zarządzanie kontami użytkowników wewnątrz konta głównego (m.in. zarządzanie uprawnieniami), co pozwala usprawnić komunikację i prace grupową w firmie.
     – Usługa iBard24 Backup Online dedykowana jest w szczególności firmom, które chcą posiadać aktualne kopie zapasowe w bezpiecznym i niezależnym od swojej siedziby centrum danych. Oprogramowanie do wykonywania backupu w sieci lokalne – iBard24 BOX – stworzyliśmy natomiast dla tych przedsiębiorstw, które posiadają własną infrastrukturę serwerową i wszelkie kopie firmowych danych chcą gromadzić we własnych serwerowniach – mówi Paweł Regiec, dyrektor sprzedaży iComarch24.
     – Obecnie z naszych usług korzysta już 5000 podmiotów gospodarczych w Polsce.
Usłudze iBard24 Backup Online zaufało wiele mikro i małych firm, liczne biura rachunkowe i kancelarie prawne, a także międzynarodowe korporacje – dodaje Paweł Regiec.
Konto testowe o pojemności 1 GB jest bezpłatne.


  • Masz pytania?
  • Potrzebujesz pomocy?
  • Nie wiesz jak skonfigurować iBard24?
  • Skontaktuj się z Nami.